שבירת שיגרע

מכירים את הסדרה אמא מחליפה? ברגע שהוציאו אותה מאזור הנוחות ושינו לה את נוף ביתה – דברים חדשים נראו לה לעין. שינוי הרגלים – הוא אחד מהכלים לפיתוח חשיבה יצירתית. חשוב לשנות מדי פעם צד במיטה, לנסוע לעבודה בדרך אחרת – למלא את מאגרי ההשראה. אנחנו נוהגים להחליף אווירה בבתים של משפחות אחרות – זו הדרך שלנו לצאת מהשגרה. בעבר חששתי מהרעיון שמישהו אחר ישן במיטתי , שלא ישברו לי חפצים, וחלילה יגנבו משהו. אבל ברגע ששחררתי את עניין הרכוש (בסה”כ לפ טופ ) הרווחתי חוויה יוצאת מן הכלל.

בפעם הראשונה מצאנו את עצמנו בדירה תל אביבית מדליקה על חוף המציצים. (כמי שעזבה את תל אביב – תמיד כייף לחזור אליה בלי לחפש חניה) בפעם השנייה החלפנו בית באחד הקיבוצים הכי שווים בארץ. אכלנו בחדר האוכל עם מגש , טיילנו בנחל שהיה קל”ב והרגשנו קיבוצניקים לסופ”ש.. להיכנס לבית זר למטרת נופש – זה אחרת מבית מלון , כי זה לא צפוי, זה מסקרן ומפתיע. בפעם השלישית תאמתי לבית ברחוב מקביל לשדרות רוטשילד בת”א – כשהגענו הבנו שנפלנו – חוץ מהלוקיישן שהיה מעולה לטיולים – לא נהינו לשהות בבית – תוך פחות מ12 שעות החלפנו חזרה.

מסקנה: שווה להיפתח להחלפות בתים לעתים הרבה יותר קרובות – זה זול וזמין. חשוב לוודא מעבר לשיחת הטלפון לאן אתם מגיעים – ולא רק למי. בצעו תחקיר , בקשו סרטון וידאו משוטט בבית ולא רק תמונות סטילס.נסו להתאים את גילאי הילדים בהחלפות – לא לכל אחד מתאים תינוק בבית… מציעה לנסות החופש – מקסימום זה יצליח !

חפשו בפייסבוק קבוצות להחלפת בתים.. יש לא מעט: החלפת בתים למטרת נופש , החלפת בתים בישראל , החלפת בתים בקיבוצים , החלפת בתים בזמן החופשה , החלפת בתים בחול , החלפת בתים לבעלי חיות מחמד , החלפת בתים בין דתיים למטרת חופש חופשה בהחלפה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן